Podziękowanie

 
Organizatorem Festynu Rodzinnego, który odbył się w sobotę 26 maja na placu przy Wielospecjalistycznej Przychodni Zdrowia w Gryfowie Śląskim był Kościół Zielonoświątkowy, zbór w Gryfowie Śląskim Nowe Życie. Przedsięwzięcie jest organizowane od kilku lat jako impreza charytatywna. W tym roku organizatorzy postanowili przekazać dochód z festynu dla naszej organizacji czyli Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Mocni.
W imieniu naszych podopiecznych pragniemy z całego serca podziękować za ten niezwykły gest solidarności, hojności i empatii. Jesteśmy Państwu niezwykle wdzięczni, tym bardziej, iż wiemy ile wkładu pracy i wysiłku kosztowało zorganizowanie takiej wspaniałej imprezy.
Nasze Stowarzyszenie ma na celu pomoc niepełnosprawnym i ich rodzinom, dziękujemy za wsparcie naszej idei i wybranie nas spośród wielu innych potrzebujących podmiotów.
Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę pana Tomasza Pogorzelskiego, pastora Marka Kiewry i jego małżonki Wandy Kiewry oraz wszystkich członków Kościoła, którzy zaangażowali się w organizację Festynu Rodzinnego.
Czynicie wielkie, bezinteresowne dobro, niechaj wróci ono do Was zwielokrotnione.
 
Zarząd i członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Mocni”
Podziękowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę